- Hoşgeldiniz

Firma Seç İşletme Rehberi

Sitemizde Toplam 185 Firma, 200 Haber, 0 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

EKLEYEN FİRMA

Fuar ve Etkinlikler

Uysallar Ticaret LTD. ŞTİ. KAYSERİ

Ana Sayfa » İlanlar » Uysallar Ticaret LTD. ŞTİ. KAYSERİ

Firmamız ilk olarak  2006 yılında Kayseri Aydınlık Evler Mahallesinde Süper Market  sektöründe, daha sora faaliyet göstediği sektörde uzun yıllar bilgi birimi yaparak Toptan Gıda ve Temizlik ürünleri satışına argıncık toptancılar sitesinde başlamıştır.

2014 yılı içerisinde Kayseri Uysallar Ticaret Limited şirketi ünvanıyla Emlak, Toptan Gıda, İnşaat Yapı ve dekarasyon ile marketcilik hizmetlerine müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlaşıyla devam etmektedir.

Uysallar Ticaret Limited Şirketi Emlacılık Faaliyetleri:

Kayseri Uysallar Emlakcılık;  Hizmetini sunmuş olduğum İnşaat Yapı ve Dekarasyon işleriyle etkileşim içinde insana değer veren onu yücelten mutlu yuvaların temellerinin atılmasında, tecrübeli personeli ile, her türlü bağ, bağçe, tarla, arsa ve konut alım satım kiraya verme işmlerinize güvenilir çözümler sunar.

Uysallar Toptan Gıda, ve Temizlik Faaliyetleri;

Türkiyenin kaliteli isim yapmış, alanında kalite ödülleri almış firmalarının gıda, ve temizlik ürünlerini Kayseri ve çevresine toptan satışına aracılık etmekteyiz.

Uysallar İnşaat ve Yapı Dekarasyon Faaliyetleri;

Uysallar İnşaat olarak, inşaat alanında, teknolojik gelişmelere açık, müşteri taleplerine değer veren, herkese ve her keseye uygun ekonomik  çözümler sunan alanında lider firmayız.

Yapı ve Dekarasyon: İnşaat sektörünün yanı sıra daima müşterisini düşünen kalitede taviz vermeyen,  piyasa şartlarında ekonomik denge sağlayan yapı dekarasyon sahasında  ürün yelpazesine   ( boya, duvar kağıdı, alçıpan, ters tavan ) sürekli yeni ürünler katan firmayız.

Web Sitemiz : www.uysallarticaret.com

13 Nisan 2015 tarihinde eklenmiş ve 961 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika